Trainingsschema

Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
18:30 - 19:45 M8E1 Sophie Daudey V1 - CD
18:30 - 19:45 MD1 Paul van der Putten
Jade Jonker
Lotte Rooijakkers
Sofie Meurkens
V2 - AB
18:30 - 19:45 MD2 Patrick van Galen
Merel van Kerkhoven
V2 - CD
19:00 - 20:00 MC2 Puck Tushuizen V1 - AB
19:45 - 21:00 MC1 Babette Sol
Bas Bernart
V1 - CD
20:00 - 21:00 MB2 Puck Tushuizen V1 - AB
21:00 - 22:00 MA2 Puck Tushuizen V1 - AB
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
18:00 - 19:15 Keepers 1 Frank Roest
Jos van Hooft
Martijn van Eijk
Theo van Kessel
V1
18:45 - 20:00 JB1 Wietse van de Ven V2 - AB
18:45 - 20:00 Keepers 2 Frank Roest
Frans Vos
Jos van Hooft
Theo van Kessel
V1
18:45 - 20:00 MA1 Frank Roest V1
18:45 - 20:00 MB1 Levi Poelen V2 - CD
20:15 - 22:15 Heren 1 Jos van Hooft
Patrick van Galen
V2 - AB
20:45 - 22:45 AC Peter Schijven V2 - CD
20:45 - 22:45 Heren Veteranen A V2 - CD
20:45 - 22:45 TrimHockey V2 - CD
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
18:00 - 19:15 FunKey Amber Daudey
Carmen Daudey
Jessie Daudey
Lynn Sluijsmans
V2 - AB
18:00 - 19:15 HockeySchool Jessie Daudey
Lynn Sluijsmans
Amber Daudey
Carmen Daudey
V2 - AB
18:00 - 19:15 JE1 Lester Cornelisses
Melle van den Borne
V1 - CD
18:00 - 19:14 M6E1 Lud de Jager V1 - AB
18:00 - 19:14 M6E2 Eef de Jong V1 - AB
18:00 - 19:15 MF1 Julia Janssen V2 - CD
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:30 - 18:45 M8E1 Isa Versluis V1 - AB
18:00 - 19:15 MD1 Paul van der Putten V2 - AB
18:00 - 19:15 MD2 Pauline Scheijmans V2 - CD
19:00 - 20:15 MA1 Frank Roest
Shannen Molenbroek
V1 - AB
19:15 - 20:30 MC1 Babette Sol
Bas Bernart
V2 - CD
19:15 - 20:30 MC2 Stijn van Kerkhoven V2 - AB
20:30 - 22:30 AC V2
20:30 - 22:30 Dames 2 René Molenbroek
Anouk Haak
V1 - AB
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
19:00 - 20:15 Dames 1 V1 - CD
19:00 - 20:15 JB1 Erwin Niessen
Wietse van de Ven
Patrick van Galen
Jos van Hooft
V2 - AB
19:00 - 20:15 MA2 V1 - AB
19:00 - 20:15 MB1 Levi Poelen V1 - CD
19:00 - 20:15 MB2 V2 - CD
20:15 - 22:15 Heren 1 Jos van Hooft
Patrick van Galen
V2 - AB